• Kategorie
  • Filtry
  • Łóżeczko turystyczne dla Malucha

Łóżeczko turystyczne - czy warto ?

Łóżeczka turystyczne to coś, co doceniają wszyscy, ale dopiero po zakupie takowego. Wielu z Was pewnie nie raz sobie zadawało pytanie. Czy warto kupić łóżeczko turystyczne? Według nas warto. Jest to świetny pomysł gdy często się podróżuje, pracuje poza domem, czy nocuje u dziadków. Wszystkie nasze łóżeczka składają i rozkładają się w ciągu chwili, pakowane są w super wygodne i małe torby podróżne, dzięki czemu każde łóżeczko turystyczne jest idealne do transportowania. Łóżeczka posiadają ramy z plastiku, stali lub tworzywa, zależenie od modelu i producenta. Obszyte są doskonałej jakości materiałami typu poliester, często dostarczane są w zestawie z dodatkowymi akcesoriami takimi jak materace lub moskitiery. Dzięki temu mogą stać się centrum zabawy dla każdego Maluszka nie tylko w domu, ale również w ogrodzie. Wszystkie nasze łóżeczka posiadają kółka po jednej ze stron wraz z hamulcem, więc przestawianie ich z miejsca na miejsce nie generuje żadnego kłopotu.

Łóżeczka turystyczne do sypialni ?

łóżeczka turystyczne dla dzieci

Każde lozeczko turystyczne może służyć również jako stały wystrój sypiali rodziców lub pokoju dziecięcego. Wystarczy dobrać odpowiednie kolory oraz model łóżka i problem jednego mebelka, który jednocześnie będzie służył do spania poza domem, z głowy. Łożeczka turystyczne występują w wielu kolorach, kształtach i rozmiarach więc nie powinno być problemu aby każdy znalazł coś dla siebie. A gdy przyjdzie lato? Wystarczy wystawić takie łóżeczko do ogrody, doczepić moskitierę i drzemka na świeżym powietrzu gwarantowana. Prawda, że przyjemnie? Chyba każdy rodzic również chciałby mieć taką możliwość :)

Wszystkich którzy uwielbiają podróże z dzieckiem, zwłaszcza samochodem, zapraszamy do przejrzenia naszej oferty na akcesoria dla dzieci do samochodu.