• Kategorie
  • Filtry
  • Lalki hiszpańskie – dbałość o każdy detal

Poszukując zabawki dla dziewczynki, już w pierwszej chwili na myśl przychodzi nam lalka. Opieka nad bobasem to jedna z ulubionych form zabawy młodych dam – mogą one w ten sposób naśladować dorosłych, a to daje wiele frajdy i nigdy się nie znudzi! Wiele dziewczynek bardzo przywiązuje się do swoich lal, zabierając je ze sobą do przedszkola, na wycieczki czy tuląc w trakcie zasypiania. Nic więc dziwnego, że podczas wyboru lalki dla dziecka, szukamy czegoś wyjątkowego. Takie właśnie są lalki hiszpańskie. Pięknie wykonane, dopracowane, stworzone z dbałością o każdy szczegół – z pewnością zachwycą każdą dziewczynkę.

Lalka hiszpańska z nocniczkiem, płacząca, mówiąca lalki hiszpańskie dla dziewczynek

O wyjątkowej estetyce hiszpańskich lalek nikogo nie trzeba przekonywać, a sam wybór tej jednej jedynej może przyprawić o zawrót głowy. Bobasy wyposażone są w różne funkcje, które urozmaicają zabawę – płaczą po naciśnięciu na brzuszek, mówią „mama” i „tata”, można uspokoić je smoczkiem. Dodatkowo każda lalka hiszpańska posiada śliczne, ręcznie wykonane ubranka, a do niektórych modeli dołączone są ciekawe akcesoria takie jak rożki, beciki, nocniczki, kocyki. Wszystko po to, by wykreować świat zbliżony do świata dorosłych i wspierać dziewczynki w nauce troskliwości i empatii.

Lalki hiszpańskie wykonane są z bezpiecznych materiałów – posiadają winylowe główki, rączki i nóżki oraz miękkie materiałowe brzuszki. Wszystkie modele opatrzone są certyfikatem CE.