• Kategorie
  • Filtry
  • Grzechotki i gryzaki dla niemowląt – pierwsze zabawki maluszka

Kolorowe, milutkie, wesołe, wydające przyjemne dźwięki, idealnie mieszczące się w małych rączkach – mowa oczywiście o pierwszych zabaweczkach, a więc gryzakach i grzechotkach dla dzieci. Każda z nich to prawdziwa uczta dla zmysłów! Stymuluje wzrok, słuch i dotyk oraz dostarcza wiele radości małemu odkrywcy. Poznajcie nasze propozycje i wybierzcie grzechotkę dla swojego malucha.

Gryzaki dla niemowląt gryzaki dla dzieci, gryzaczki, grzechotki

Jak sama nazwa wskazuje, gryzaki dla niemowląt przede wszystkim lądują w buzi – właśnie w taki sposób maluszki poznają otaczające je przedmioty. Dlatego w naszym sklepie znajdziecie tylko atestowane propozycje spełniające wszelkie normy bezpieczeństwa. Dzięki nim maluch odkryje świat kolorów i faktur, będzie nimi mógł swobodnie obracać i potrząsać, ciesząc się wesołymi dźwiękami. Podaruj dziecku radosne chwile, wybierając jedną z naszych grzechotek dla dzieci. Być może Twoje serce skradnie słodki Jednorożec Aiko, Lew z gęstą czupryną, albo śliczna Owieczka? Bez względu na to, którą wybierzesz, z pewnością stworzysz maluchowi okazję do doskonalenia zdolności motorycznych i wywołasz uśmiech na jego twarzy. Wśród naszych gryzaków dla dzieci znajdziesz również ciekawe zabawki zakładane na rękę lub grzechotki w formie skarpetek, które będą wydawać dźwięki podczas ruchów malucha. Wygodną propozycją są również zabawki i gryzaczki z zawieszką, które można zamontować do wózka, fotelika samochodowego, łóżeczka lub leżaczka. Do zestawu możesz dobrać jedną z naszych ślicznych maskotek i przytulanek – otocz Maluszka wyjątkowymi przyjaciółmi!

Gryzaczek na ząbkowanie

Twój maluch właśnie przeżywa ząbkowanie? W naszym sklepie dziecięcym online znajdziesz gryzaki dla dzieci, które będą idealne na ten czas. To idealne zabawki dla niemowlaka, które pomogą Twojemu dziecku w okresie ząbkowania. W naszej ofercie możesz znaleźć modele o różnych kształtach i fakturach. Takie, które posiadają odpowiednią strukturę do masowania dziąseł dziecka. Takie gryzaki zmniejszają dyskomfort, który towarzyszy temu nieprzyjemnemu okresowi, jakim jest ząbkowanie. Gryzaki dla niemowląt w naszym sklepie wykonane są z trwałych i bezpiecznych dla dziecka materiałów. Znajdziesz tu modele, które będą odpowiednie do schłodzenia w lodówce, które dadzą jeszcze większą ulgę Twojemu dziecku. Silikonowe oraz drewniane, wszystkie bezpieczne dla Twojego dziecka. Wybierz gryzaczek, który będzie idealny dla Twojej pociechy.