• Kategorie
  • Filtry
  • Puzzle 3d

Drewniane puzzle 3d

Puzzle 3D są dość nowym wynalazkiem, który wyjątkowo dobrze poradził sobie na rynku, po tym jak się pojawił. Jest to dobra konkurencja dla tradycyjnych puzzli. Są efektowne, wymagające i jednocześnie dają ogromną satysfakcję po złożeniu. Każdy model wykonany jest z dbałością o każdy szczegół. Puzzle nie wymagają żadnych narzędzi czy kleju. Wszystko zrobisz sam, wcześniej wyciskając poszczególne elementy ze sklejki. Mimo iż wyglądają na skomplikowane, puzzle 3d nie są trudne do ułożenia. Jest to bardzo przyjemny proces, który prowadzi do jeszcze przyjemniejszego końca.

Puzzle drewniane jako ozdoba?

Jasne, wszystkie modele wyglądają fantastycznie i przyozdobią nie jedną szafkę, półkę czy nawet ścianę. Mapy świata, samochody, kolejki, budynki. Wiele z nich jest mechaniczna. Mają ruchome elementy, do wielu można coś schować. Zamykany drewniany sejf na biurku? Czemu nie? Tajemnicze pudełko z mechanizmem w środku? Pewnie. Bez problemu można stworzyć swoją pokaźną kolekcję kolejek, czy różnego rodzaju samochodów. Dzięki mechanizmom modele są ruchome, dzięki czemu prezentują się jeszcze lepiej. 

Puzzle to świetny prezent

Drewniane puzzle w drewnianej skrzyneczce. Brzmi jak prezent idealny. Modele od Wooden.City będą dobrym wyborem dla starszego dziecka lub każdego dorosłego. Nie dość, że świetnie wyglądają po złożeniu, rozwijają szare komórki przy składaniu, to jeszcze są zapakowane w ładne drewniane skrzyneczki. Gdy nie wiesz co kupić bliskiej Ci osobie, nie zastanawiaj się, być może obudzisz w niej nową pasję, która będzie niesamowicie przyjemna. A gdy sami poszukujecie przyjemnego i satysfakcjonującego zajęcia - wiecie co robić :)