• Producent - Koelstra

Mocne i solidnie wykonane torby, pełne stylu i elegancji, bardzo praktyczne, pomieszczą wszystko co potrzeba dla dziecka i będą ładnym dodatkiem do każdej stylizacji rodzica.

Torba na akcesoria NENNE
Oryginalny i charakterystyczny design, skóra i tkanina - to połączenia które tworzą linie produktów dla modnych rodziców.
Torba posiada usztywnione dno, dużo miejsca w środku i 8 kieszeni, z czego jedna na zamek, przewijak, pasek z regulacją długości a na zewnątrz 4 kieszenie. Jedna zapinana na napę, a druga na zamek.

Stylowa torba na akcesoria BINE
Następna idealna propozycja torby na akcesoria dla modnych rodziców. Matowa imitacja skóry połączona z ozdobnymi skórzanymi etykietami nadaje jej charakteru i jest doskonałym dodatkiem do wszystkich wózków.
Torba posiada usztywnione dno, dużo miejsca w środku, 9 kieszeni, dodatkowy odpinany organizer, przewijak i dodatkowy pasek z regulacją długości. Na zewnątrz dwie zapinane kieszenie.
Dzięki podwójnym rączkom i specjalnym pasków, można ją szybko przypiąć do wózka.

Torba na akcesoria NIMME
Skóra i jeans to torba która jest nie tylko modna, ale i wytrzymała. Mocna i solidnie wykonana torba pełna stylu i elegancji, niezwykle praktyczna, pomieści wszystko co potrzeba dla dziecka.
Torba na akcesoria dziecięce posiada usztywnione dno, dużo miejsca w środku, 8 kieszeni z czego jedna na zamek. Odpinany organizer i przewijak oraz pasek z regulacją długości. Ma 7 kieszeni z zewnątrz z czego trzy zapinane.
Posiada wygodne podwójne rączki, a za pomocą specjalnych pasków można ją szybko przypiąć do rączki wózka dziecięcego.
  • Parametry