• Producent - Zabawki z BIO plastiku Dantoy

​Dantoy jest producentem z Danii, który jest na rynku ponad 50 lat. Jest jednym z większych producentów plastikowych zabawek na rynku krajów nordyckich. Wysokie tak zwane "playing value", bezpieczeństwo, trwałość - to tylko niektóre z ważnych aspektów odzwierciedlających jakość produktów Dantoy. Międzynarodowy certyfikat jakości ISO 9001 posiadają od 1992 roku, a przeprowadzane okresowo oceny jakości wyprodukowanych zabawek tylko potwierdzają, że Dantoy to producent, któremu warto zaufać.
Zabawki Dantowy są wytworzone z trzciny cukrowej, która jest w 100% zrównoważonym surowcem, a to pozwoliło Dantoy uzyskać certyfikat Nordic Swa Ecolabel oraz oznaczać swoje zabawki symbolem "I'm green". Wszystkie zabawki są przyjazne dla środowiska i nie zawierają szkodliwych chemikaliów. Są BPA free i można je myć w zmywarce, a pudełka w które są pakowane są śliczne, wykonane z tektury z recyklingu i idealnie nadają się na prezent.

Oferujemy różne kolekcje produktów Dantoy. Linia BIO, dla dzieci powyżej 2 lat. Są to pojazdy, auta, pociągi, wywrotki, garaże, zestawy do piasku, traktory, zabawki na plaże czy zestawy obiadowe i kawowe. Czy na przykład linia TINY BIO czyli produktu dla niemowląt, czyli gryzaki, łańcuszki, wieża z kubków oraz również zabawki na plaże i do piasku.
Wszystkie zabawki są w stonowanych i naturalnych barwach i idealnie nadają się do zabawy zarówno w domu jak i na zewnątrz.
  • Parametry